Форум Magical Ariya
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Прийом БАДів

Участников: 2

Перейти вниз

Прийом БАДів Empty Прийом БАДів

Сообщение автор mioliv113 Пт Май 12, 2023 3:19 pm

Дівчатка, у мене питання. Якщо приймати деякі добавки у вигляді порошку, наприклад, амінокислоти, вітаміни (першим на черзі біотин) і для економії і вони в порошку. То чи можна просто так пити? Чи шукати капсули? Але якщо капсули, то, думаю, вегетаріанські, з целюлози. І де їх взяти? Чи не морочитися, і просто порошок запити водою?

mioliv113

Сообщения : 9
Дата регистрации : 2016-08-02

Admin поставил(а) лайк

Вернуться к началу Перейти вниз

Прийом БАДів Empty Re: Прийом БАДів

Сообщение автор Svetlana Пт Май 12, 2023 5:41 pm

Амінокислоти і порошки, у яких не має показань щодо обов'язкового вживання в капсулах, п'ю просто у вигляді порошку. Для DMAE купую капсули на iHerb. Минулої весни, коли доставки з iHerb не було купувала капсули на олх бельгійські по 1000 шт.

Svetlana

Сообщения : 142
Дата регистрации : 2016-07-20

Admin и mioliv113 поставили лайк

Вернуться к началу Перейти вниз

Прийом БАДів Empty Re: Прийом БАДів

Сообщение автор mioliv113 Пт Май 12, 2023 11:01 pm

Svetlana пишет:Амінокислоти і порошки, у яких не має показань щодо обов'язкового вживання в капсулах, п'ю просто у вигляді порошку. Для DMAE купую капсули на iHerb. Минулої весни, коли доставки з iHerb не було купувала капсули на олх бельгійські по 1000 шт.

Дякую. Можете підказати   як  і  де можна побачити чи треба вкладати в капсулу чи ні?

mioliv113

Сообщения : 9
Дата регистрации : 2016-08-02

Admin и mioliv113 поставили лайк

Вернуться к началу Перейти вниз

Прийом БАДів Empty Re: Прийом БАДів

Сообщение автор Svetlana Сб Май 13, 2023 9:31 am

Колись шукала на сайтах, які оптом продають речовини для медичних препаратів. Трави умовно нейтральні, в амінокислотах треба на ph орієнтуватися. Назагал треба розуміти як впливає речовина на слизову оболонку і де всмоктується.

Svetlana

Сообщения : 142
Дата регистрации : 2016-07-20

Admin и mioliv113 поставили лайк

Вернуться к началу Перейти вниз

Прийом БАДів Empty Re: Прийом БАДів

Сообщение автор mioliv113 Пн Май 15, 2023 11:28 am

Svetlana пишет:Колись шукала на сайтах, які оптом продають речовини для медичних препаратів. 
Дякую. Можете підказати сайти?

mioliv113

Сообщения : 9
Дата регистрации : 2016-08-02

Admin поставил(а) лайк

Вернуться к началу Перейти вниз

Прийом БАДів Empty Re: Прийом БАДів

Сообщение автор Svetlana Пн Май 15, 2023 7:03 pm

mioliv113 пишет:
Svetlana пишет:Колись шукала на сайтах, які оптом продають речовини для медичних препаратів. 
Дякую. Можете підказати сайти?
На жаль, не можу, бо це було давно. Потреби зберігати джерело інформації у мене не було.

Svetlana

Сообщения : 142
Дата регистрации : 2016-07-20

Admin и mioliv113 поставили лайк

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения